NELER YAPTIK?

Her türlü ferforje demir işleri, özel tasarım demir işleri ile tüm demir dekorasyon metal ferforje ve ahşap merdiven işlerinizde kaliteli hizmet sunmaya gayret göstererek özel demir tasarımlı sanatsal mekanlar yarattık…

2001 yılında kurulan demir atölyemizde sanatı demir ile birleştirerek hayalinizdeki tasarımı gerçeğe dönüştürme gayreti içinde olduk. Birbirinden güzel, farklı ve göz alıcı demir figürleri ile göz alıcı mekanlarınıza demirin dokusunu yansıttık.

Bir çok mimarla çalıştık, yapılamaz veya yapılması çok güç ve zaman alır denilen demir ve ahşap işlerini, yılların bize kazandırdığı tecrübelerimizle kısa süre içerisinde yapmayı başardık ve bir çok kişinin ön yargılarını kırmış olduk. Siz hayal edin biz gerçeğe dönüştürelim…

Özellikle demiri sanatla buluşturduğumuz tablo görünümünde masa ayakları çok beğenildi.

Güvenliğinizi de ihmal etmedik. En kaliteli kapıları sizler için ürettik. Büyük bahçe kapılarını, apartman bina giriş kapılarını sizin güvenliğinizi düşünerek ürettik ve kullanımınıza sunduk.

demir işleri anasayfa

Çalışmamızdan bir görüntü…

Referanslarımız ve çalışmalarımız için firmamızı arayarak bilgi isteyebilirsiniz.

Size hizmet etmekten gurur duyarız.

TUTKUMUZ

Tüm uzmanlık gereken mimari, planlama ve endüstriyel tasarımı kapsayan işlerinizde sizin için çalışmak ve ödüllü uluslararası bir firma olmak istiyoruz. Bunun için daha çok çalışacak ve daha çok hayali gerçeğe dönüştürmek için var gücümüzle emek vermeye devam edeceğiz.

ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZ

Bizi daha iyi tanımanız ve hakkımızda bir ön fikir oluşması açısından bir kaç çalışmamız aşağıdadır.

PROJE 1

Proje 1 hakkında çalışmamızın açıklaması

PROJE 2

Proje 2 hakkında çalışmamızın açıklaması

PROJE 3

Proje 3 hakkında çalışmamızın açıklaması